Ochranné štíty

Klasické aj univerzálne skladacie systémy ochranné štíty na pulty, pokladne, zdieľané kancelárie, školy, reštaurácie. 

Ochranné plexisklo

Výroba zásteny z plexiskla na pulty, pokladne, či manikúru. Ochráňte seba i svojich zákazníkov.

Plexisklo je hrúbky 4 mm. Prepážka má rozmer 600 x 1000 mm, držia ju nohy z plexiskla. V prepážke je vyrezaný dostatočne veľký otvor na podanie zásielok, či platenie. Využitie určite nájdu aj v salónoch krásy, či nechtových štúdiách. Možnosť výroby na šírku alebo na výšku, ak Vaši zamestnanci pri práci stoja / sedia.

Ochranný štít je z priehľadného plexiskla, má lesklé hrany, jednoduchá montáž a čistenie. Vďaka hrúbke skla 4 mm má výbornú stabilitu a odolnosť. Rýchla montáž a jednoduchá údržba a čistenie.

Univerzálne skladačky

Keďže súčasné zásteny z plexiskiel sú určené väčšinou len na konkrétny účel a nie je možné ich nadpájať, náš univerzálny systém ochranných prepážok – tzv. skladačky, viete použiť aj pri iných aktivitách a jednotlivé plexisklá na seba nadpojiť.  Plexisklá si môžete ľubovoľne kombinovať (pozri foto) a preto nájdu uplatnenie aj v stravovacích, väčších kanceláriách alebo školských zariadeniach, kde za jedným stolom sedí veľa osôb.

Skladačka sa dá aplikovať do akejkoľvek šírky, možno vytvoriť uličky do akéhokoľvek tvaru, avšak v uhle 90 stupňov. Vyrábame ich v dvoch variantoch: Plexisklo + kov, ktoré majú pevnejšiu konštrukciu a lepšiu stabilitu. Plexisklo + plexisklo majú zase estetickejší vzhľad. Vďaka úchytom viete zásteny rýchlo zmontovať aj zdemontovať, jednoducho sa čistia.

Jednotlivé steny sú v dvoch veľkostných variantoch, ktoré môžete vzájomne podľa potreby kombinovať, veľkosť však vieme prispôsobiť aj požiadavkám zákazníka.
Plexisklo je hrúbky 5 mm, úchyty sú z kovu alebo z plexiskla. Záleží, ktorý typ si vyberiete.

Dezinfekčný stojan

Prvotná dezinfekcia rúk pri vstupe do budovy, predajne, kancelárie. Dezinfekčný stojan je poskladaný z pevných častí, podstavec má hmotnosť až 4 kg, takže nie je potrebná jeho dodatočná montáž. Je ľahko prenosný a má predvŕtané diery aj na trvalú montáž. Tyčka je vyrobená z eloxovaného hliníka 2x2cm, na vrchu je pripevnená tabuľka formátu A4 s bezpečnostnými pokynmi. Celková výška stojana je 1,46 m a vyrábame ho vo farebnom prevedení strieborná, biela a čierna. K podstavcu je dodávaná aj 0,5 l fľaša na dezinfekciu.

Ochranný štít na tvár

Rýchla, lacná a jednoduchá ochrana tváre. Ak potrebujete štít na tvár a nechcete zbytočne vyhadzovať veľa peňazí za náročné prevedenia, ponúkame Vám náš priehľadný štít na tvár. Je univerzálny, keďže veľkosť sa dá prispôsobiť.

Bezpečnostné a informačné tabuľky

Tabuľky s hygienickými pokynmi v rozmeroch A4, malé tabuľky 7,5×7,5 cm, 15×15 cm. Ak nemáte záujem o tabuľku, dodáme vám ich len vytlačené na nálepke.